pogotowie-weterynaryjne.pl

Pod tym adresem internetowym (pogotowie-weterynaryjne.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Tego typu adresy znacznie prościej zapamiętać, a serwisy z takimi adresami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem adresu dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a wynajdziemy na pewno stosowny adres, zawierającą najważniejsze słowa klucze. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny abonament za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak opracowujecie teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony WWW są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy sprawy, które zaciekawią potencjalnych użytkowników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: tworzymy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Stosujemy zdjęcia z najpopularniejszych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz przekazać naszej firmie swoje ilustracje, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w opracowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi przygotowaną przez nas stronę z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na przesłanie wszelkich uwag. Bezpłatnie dokonamy zmian serwis.


8. Do kogo jest adresowana propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zaproponować własny swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to prosto wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za stworzenie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, wyślij zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!